| adidas777dan0987caras a întrebat:

Despre ce sa vorbesti cu o fata la prima intilnire ajutati-ma va rog foarte frumos

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Incerci sa o cunosti, sa-i afli pasiunile, gusturile, opiniile!

| Miruna83 a răspuns:

La prima intalnire vorbesti despre tine si mai putin despre ea, este ideal sa afle cat mai multe informatii despre tine...lucruri care sa-i creasca increderea! Poti sa-i povestesti despre membrii familiei tale, despre scoala ta, despre planurile tale de viitor ( daca exista ). poti sa-i spui apoi ce-ti place sa faci in timpul liber, poti sa-i povestesti despre catelul tau ..si nebuniile pe care care le face! Lucruri care treptat destind atmosfera...de acolo te descurci cu siguranta!

| emma69 a răspuns:

In primul rand despre tine.Nu pune intrebari indiscrete.Nu aborda subiecte pe care nu le stapanesti sa nu ai surprize.