| unicul a întrebat:

Despre ce trebuie sa vorbesti cu o fata ca sa o cuceresti

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

Gaseste anumite teme in care sa va spuneti parerea fiacare sa va povestiti...si la un moment dat veti vedea cum gandeste fiecare dintre voiwinking
bine fata poate nu o sa fie cucerita prin simplul fapt ca vorbesti cu ea si poate o sa-i placa caracterul tau, personalitatea tawinking
incearca sa fi un adevarat barbat cu ea sa fi atent si la cele mai mici detaliiwinking

3 răspunsuri:
| BadLuckBryan a răspuns:

Si cum ai vrea sa o cunosti sau sa te cunoasca? uitadu-va unul la altul?

| UPT a răspuns:

O fata poate fi cucerita prin mai multe metode.
Intr-adevar, cea mai sigura metoda este sa vorbesti cu ea. De ce? Deoarece femeile in general simt nevoia de a vorbi, de a simti ca barbatul o intelege si ca modul lui de a gandi este unul adecvat.
Cel mai mult, trebuie sa stii sa o asculti.

greece12
| greece12 a răspuns:

Cate fete ai vazut indragostindu-se de o statuie?
Bineinteles ca trebuie sa ii vorbesti,sa o cunosti, sa-i dai ocazia sa te cunoasca, sa ii starnesti curiozitatea...Stiu ca nu-i usor, dar toti trec prin asta, nu ai ce sa faci!
Curaj.