| WolfGhost a întrebat:

Dezvirginarea doare tare rau? Insuportabil? laughing)

Răspuns Câştigător
| CezarinaLunaria a răspuns:

E draci, insuportabil...doare puțin, apoi e plăcere maximă.

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul dezvirginarii intervin mai multe variabile dintre care unele pot fi considerate obiective dar sunt unele care sunt pur si simplu subiective.Depinde de numarul si marimea lor dar mai ales de modul de manifestare, precum si de abordare a acestora.In baza celor afirmate mai sus se poate concluziona ca in momentul dezvirginarii durerea poate varia ca intensitate de la insuportabila la abia perceptibila.

| Emilian65 a răspuns:

Doare, dar nu asa rau incat sa renunti la dezvirginare. Dupa durere apare o placere deosebita care ai vrea sa nu se mai termine niciodata.

| OldSoul a răspuns:

Daca ar fi asa de insuportabil, ar trebui ca toti si toate sa fie virgini/e cel putin cei de 15-16 ani laughing

Răspuns utilizator avertizat
| peperonies a răspuns:

Variaza de la caz la caz.

| WolfGhost explică:

Cum adica variaza?

| WolfGhost explică:

Concret.Nu abstract.

| WolfGhost explică:

Baietilor le e frica si lor de aceasta durere?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru WolfGhost):

Da,in cazul unora poate apare sentimentul de frica dar nu pentru ceea ce li se va intampla lor, le este frica ca vor suferi si ei (in cazul in care sunt sentimentali, romantici) din cauza sentimentelor de mila provocate de suferinta femeii din timpul dezvirginarii.

| WolfGhost explică:

Tu de unde stii copile laughing))))

| WolfGhost explică:

Am dat funda din greseala laughing)))
Mai astept raspunsuri oricum laughing))

| WolfGhost explică:

Bun.

| AndyAndrey01 a răspuns:

Zi frate direct sex si daca nu vrei sa te doara masturbeazate ca sa fie direct placut