| adina95 a întrebat:

Dezvirginarea e dureroasa?FUNDA!

6 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Cam da... un pic, destul, depinde.
ideea este sa folositi prezervative si un pic de lubrifiant si totul o sa fie ok.
insa merita cu timpul o sa iti placa din ce in ce mai mult!

| CiprianTPU a răspuns:

Drhotzu are dreptate happy! "cu timpul o sa iti placa din ce in ce mai mult! " happy asa ca merita deflorarea happy

| Rockart a răspuns:

Depinde de fiecare fată în parte.

Răspuns utilizator avertizat
| Nutza22 a răspuns:

Este o durere suportabila de citeva secunde...prima si a doua oara e cam nasol...dar cu timpul o sa-ti placa.pup

| dydda a răspuns:

Depinde de o fata la alta.asa cum a spus si GwessWhoo depinde de cat esti de excitata si de cat de priceput e parteneru, si multe altele...stiu o fata ce a spus ca a durut foarte tare si asta mi-a provocat si mi-e frica dar atunci la fata locului pot spune ca aproape nu am simtit.deci depinde.success oricum!