| ingerassecret a întrebat:

Din anumite motive a trebuit sa renunt la serviciul unde lucram, desi imi parea rau trebuia sa iau aceasta decizie.Ieri a fost ultima zi de munca acolo si sincer mi s-a parut cea mai dureroaza zi. Desi nu lucram de mult timp acolo, m-am atasat de toti de acolo, de colegii mei de munca, de tot.Pot spune ca imi lipsesc.m-am obisnuit cu prezenta lor.Chiar si ei mi-au spus ieri,ca nimic nu o sa mai fie la fel fara mine, ca s-au obisnuit cu mine si ca o sa imi simta lipsa.

De aseara, intr-una ma gandesc la ei si am o stare proasta.

Oare cum pot iesi din aceasta stare proasta si sa ma simt putin mai bine?

Cum pot uita tot ce am trait, s-au de oamenii care m-am atasat acolo?

Chiar am nevoie de un sfat de la voihappy
Imi cer scuze de categorie, dar este cea mai vizitata de aici!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Gaseste activitati care sa te distreze si sa te faca sa uiti de depresie, viata merge inainte, gandeste-te ca odata cu plecarea ta ti se vor deschide alte usi si poate vei gasi ceva mai bun.

| BaiatSincer a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic incearca si tu sa te distrezi du-te intr-un club iesi la o terasa cu prietenii plimbatee uita-te la un film fa ceea ce iti placewinking si ai sa vezi ca ai sa te simti mai bine! :* ai grija de tine :X

| hummmer a răspuns:

Orice şut în fund e un pas înainte.
Ai să-i uiţi treptat, găseşti un alt job, te integrezi în alt mediu şi mergi mai departe. Fii tare, nu a murit nimeni, dacă vrei te poţi întâlni oricând cu vechii colegi.
Baftă.