| xXx_6498 a întrebat:

Din cate in cate zile e bine sa te masturbezi?

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Non-stop este cel mai indicat.

| amanda33 a răspuns:

Buna
oricand si de cate ori ai chef dar vezi ca daca te obisnuiesti asa, cand o sa ai o prietena nu o sa te mai satisfaca, tu fiind obisnuit cu "right handy"

| bughy89 a răspuns:

Dupa nume tind sa cred ca esti baiat. Nu exista o perioada fixa. E bine sa te masturbezi cand simti tu. Ei bine nu face un obicei din asta. In general masturbarea este buna pentru a-ti cunoaste corpul si pentru a simti mai bine zonele erogene. Este buna pentru corp dar nu o face mecanic. Fa-o si la nivel psihic pentru ca o sa ai o degajare de energie negativa la atingerea orgasmului si o sa te simti foarte relaxat dupa.

| crisgently a răspuns:

Acum ca stii cum e...ar fi bine sa treci la faza urmatoare, cauta-ti o prietena...

| stefan31 a răspuns:

Buna.Ar trebui sa nu te masturbezi foarte mult(cel mult o data la 2 luni) pentru ca mai tarziu s-ar putea sa lase urme masturbatul in exces. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din 2 ani in 2 aniwinking.merita.vei avea placeri de neuitatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara numar, fara numar, fara numar, asta in cazul in care nu esti fata, daca esti fata ai concediu de la 5 la 10 zile pe luna

| w4n73d a răspuns:

Eu fac de vreo 60 ori laughing pe luna.