| VrRos92 a întrebat:

Din ce cauza fetele prefera oralul și băieții se scarbesc de el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cacamaș in porcaria asta de oral. Salut, fetele prefera oralul deoarece le aduce placere iar baietilor le e scarba sa linga fata la p! zda dar asta e cea mai scarboasa chestie posibila de pe pamant. Si de aceea ei nu accepta sexul oral. Si, te rog, orice ai fi, fata sau baiat, nu fa oral deoarece vei regreta, daca pe mine femeia ma va pune sa fac oral cu ea, MAI BINE CAUT ALTA. Sper ca te-am ajutat! Fundita PLS!?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dilemă.
Nu toate fetele prefera oralul si baietii nu prea se scarbesc de asa ceva. Dimpotriva.

| Violleta2022 a răspuns:

Alta generalizare prosteasca!
In realitate baietii prefera oralul si fetele se scarbesc.

| VoidEternal a răspuns:

Le-ai încurcat, boss.

| Goete a răspuns:

Adica baietii se scarbesc de oral si nu le lasa pe fete sa le faca oral?
"Oralul" se poate face sau poate sa iti fie facut asa a explica ce vrei sa spui, mai ales ca nu e in nici un mod adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate fetele preferă oralul și nu toți baieții "se scârbesc" de el.winking

| armand69 a răspuns:

Ccine ti-a zis tampenia asta? eu sunt barbat si ador oralul si crede-ma nu sunt singurul

| Anonimalex6996 a răspuns:

Eu consider că este un lucru normal in zilele noastre atâta timp cât este o relatie serioasa. Ambele adus plăcere si senzatii frumoase.