| conrob a întrebat:

Din ce cauza sanii sunt asa atragatori la femei?

10 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Cand ti se par atragatori, topless sau cu ceva textila pe ei?

| RAY a răspuns:

Ar fi mai multe ipoteze
freud amintirea cand sugeam lapte de la mama de aia preferam sanii mai mari
evolustiva sanii mai mari au mai mult lapte dar nu e adevarat asta nu in toate cazurile
la alte primate sanii nu sunt un organ care sa le atraga, e ciudat ca parul blond

| neutrino a răspuns:

Pentru ca sunt purtati de femei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru ca asa ii considera o parte din barbati.
Uite ca eu, nu sunt entuziasmat de sani. Completeaza aspectul unei femei, si atat. Imi plac sanii unei femei, asa cum imi plac si mainile finute, parul bogat, ochii, chipul sau vocea. Dar atat. Chestiile interesante sunt mai jos.

| justadream94 a răspuns:

Pentru ca barbatii nu au..pentru forma lor si pentru ca pusi pe corpul femeii crreaza efectul de clepsidra

| TheImpaler a răspuns:

Nu toti sanii sunt atragatori.

| AliTheo18 a răspuns:

Unii se excita la sana, altii la fund. Intelegi tu. Fiecare baiat cu preferintele sale.laughing)

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Nu sunt. #AssLover

| Elish090 a răspuns:

Aşa e dat de Dumnezeu, e de-a lor natură să fie atractivi...

| MachoManRandy a răspuns:

Evolutia ne-a invatat pe noi barbatii ca, cu cat sunt sanii mai atragatori (mari, uniformi) cu atat partenera are gene bune, si in consecinta e buna pentru imperechere.Instinctul asta a ramas si noi asociem sanii cu ceva atractiv, chiar un obiectiv pentru unii.