| anonim_4396 a întrebat:

Din ce cauza vulva poate fi marita? Cind am fost la med gin. mi-a zis ca am vulva marita!

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

Si daca tot erai la ginecolog, de ce nu l-ai intrebat pe el?! Sau il/ne verifici?!big grin

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

De la prea mult sex.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De obicei din cauza unei dereglari hormonale sau din cauza unei sarcini in evolutie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate fii marita din cauza schimbarii partenerilor sexuali! sfat:nu-i mai schimba si limiteaza-te si tu doar la unul! asa e normal! te pup.

| marsy a răspuns:

Am acelasi partener draga anonim