| alyntgjiu a întrebat:

Din tgjiu, gorj sunt fete care ar vrea sa ne cun mai bine? :X

9 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Schimba fata rolling on the floor)si mai vedem:X

cami
| cami a răspuns:

Covrigi-motru.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Sunt fete...nu le vezi? Dau navalaaa...laughinglaughingrolling on the floor
Ele vor sa se cunoasca saracele. dar nu cu tine...rolling on the floor
Nashpa...laughing

| just4fun_8801 a răspuns:

Parca asta nu era site de matrimoniale...vezi pe redtube ca sunt atatea prospaturi care vor sa cunoasca baieti singur care habar nu au sa isi faca o prietena si cauta pe diverse site-uri "sufletul pereche"batting eyelashes...

| toshyba a răspuns:

Asa ziceam si eu(Mike), macar intoarce si tu poza aia puneo dreapta nu pe-o rână zice lumea k ai baut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Observ ca intrebarea este foarte serioasa de vreme ce ai postat-o de doua ori. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cu fata astalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai omule, tu nu te mai saturi? Nu te-ai prins ca nu o sa agati NICIODATA femei in modul asta? GET LOST!
Pont: schimba si tu patura aia pe care iti tii capul ca e veche rau! Poate de asta nu se inghesuie nimeni sa se cupleze cu tine laughing

| ymania a răspuns:

De ce nu incerci pe http://YMania.ro? E simplu, iti adaugi ID-ul de Mess si gata. In urmatoarele zile o sa fie lansat si un concurs cu multe premii pentru cei mai vizitati utilizatori.