| mastadont a întrebat:

Ding dong, dighi dong, fratele vostru mastadont revine în forță cu o întrebare de baraj pentru stimabilii domni care frecventează acest site.
Dragilor, cum ați reacționa în situația asta absurdă dar care este totuși posibilă și chiar poate deveni un trend în viitorul apropiat?
Vă sună iubita și vă invită la ea, voi mergeți cu încredere, cu sticla de vin, florile și ciocolata în mână așteptându-vă la o partidă de sex sălbatic pe care vecinii să nu o uite cât vor trăi. După ce beți un pahar de vin și vă faceți comozi renunțând la haine însă, iubita vă oferă un recipient și vă cere insistent să ejaculați în el pentru că, zice ea, a citit în cartea „seminology" diferite rețete de cock-tail-uri cu spermă și acum dorește să le încerce.
Cum gestionați această situație neașteptată? Gustați și dumneavoastră din cock-tail-ul minune în cazul în care vă decideți să-i faceți iubitei pe plac?
https://www.huffingtonpost.co.uk/......43664.html

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

In acel moment ma gandesc pe cati altii o mai fi muls ea pentru a-si face "cock-tail"...si sa vezi viteza ce-as avea in drumul meu pe usa afara. laughing

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ohh la la, cu cea mai mare plăcere. nota 10 pentru întrebare