| mastadont a întrebat:

Ding dong ding dong dighi dighidong, dj mastadont revine în forță la butoane cu o nouă situație ieșită din comun, absurdă și atât de imposibilă încât sigur cineva a trecut prin așa ceva.
Dragi băieți și fete, să zicem că aveți un partener nou și tocmai începeți prima partidă de sex. Ei bine, în timpul partidei observați ceva extrem de ciudat la partener. În loc să geamă și el ca un om normal de plăcere, acesta emite un bâzâit ca de muscă. Pe măsură ce orgasmul partenerului se apropie observați că bâzâitul se intensifică. Bulversat, vă opriți din treabă și vă întrebați partenerul de ce scoate asemenea zgomote ciudate? Cu rușine acesta vă spune că doar așa poate avea orgasm. Cum ați gestiona această situație incredibilă? Ați continua sexul din acea seară fără nici o grijă? Dar relația?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

în primul rând aș izbucni în lacrimi de ras, în al doilea rând aș continua partida nebuna pana rupem patul la propriu

| Hyperion7 a răspuns:

As bazai și eu rolling on the floor
Cât despre relație, atât timp cât face doar chestia asta, nu cred că e ceva de îngrijorare.

| Crackman a răspuns:

Bine ca nu se caca si gusta cu picioarele

| LordCristobal a răspuns:

Nota 10 pentru intrebare.
Pe mine m-ar busi rasul in asemenea situatie.laughing))))

| Aalan a răspuns:

laughing) laughing) laughing) doamneee va-ți tâmpit de-a binelealaughing)) laughing) eu cu siguranță i-aș spune "-alo musco ia-ți zborul de aici că te poscnesc cu paleta" laughing) laughing)

| Aalan a răspuns:

Foarte foarte foarte tare aia cu "Ding dong dong ding laughing) laughing)