| mastadont a întrebat:

Ding dong, ding dong, fratele vostru mastadont revine cu o întrebare de baraj, că tot e plină platforma asta de controverse legate de cine plătește nota la restaurant:
În cazul în care două lesbiene se hotărăsc să aibă o întâlnire cine plătește nota? laughing

18 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Femeia activa

| MarianWLF a răspuns:

Propun o runda de skandenberg laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Barbatii din restaurant

| mastadont explică (pentru suntserios):

Așa mă gândeam și eu, că doar bărbații trebuie să plătească nota întotdeauna la o întâlnire. laughing

| dullcat a răspuns:

Super plina platforma, 99% din intrebari au acest subiect.

| mastadont explică (pentru dullcat):

Dacă zici tu așa să fie.

| LoveSleep a răspuns:

Astia din lgbt se f t direct, nu se complica cu mese in oras. Astea sunt pentru oamenii care au optiuni.

Si daca sunt impreuna si vor sa iasa, platesc 50-50, ca deja e o relatie.

| FreddieM a răspuns:

O împart în doua.
Cheers

| Miruna333 a răspuns:

Cine a propus intalnirea

| dullcat a răspuns (pentru Miruna333):

Adica cum? In acest caz nu o mai dai in baliverne cu energiile masculine si feminine?

| Miruna333 a răspuns (pentru dullcat):

Ai inceput sa imi comentezi la fiecare raspuns? Ce te nemultumeste la viata? De cand lumea si pamantul, cine propune iesirea, plateste. Simplu.

| dullcat a răspuns (pentru Miruna333):

Doua raspunsuri nu inseamna fiecare raspuns.Chill.

| Miruna333 a răspuns (pentru dullcat):

Asta e inceputul. Sa te iei de parerile oamenilor nu e smart.

| dullcat a răspuns (pentru Miruna333):

In locul tau as face o petitie sa se interzica dezbaterile in scoli.De acolo porneste tot raul.laughing Fa-ti un ceai si calmeaza-te.Au fost multe momente in care ti-am dat calificative pozitive deoarece eram de acord cu ce spui.

| Miruna333 a răspuns (pentru dullcat):

Tu nu vezi ca n-ai ce face? Am raspuns scurt si la obiect la ointrebare si tu ai venit de nicaieri cu un raspuns ironic. Esti ok?

| dullcat a răspuns (pentru Miruna333):

Aveam de gand sa te intreb la cealalta postare cand ai zis ca nu este vorba de stereotipuri, dar apoi am zis sa intrebi aici, fiindca acolo ti s-au adus deja argumente.Ba fix de asta e vorba, de stereotipuri sexiste, nu de energii.Mai citeste.Nu ma asteptam la atacuri inutile la persoana, ci la o discutie decenta.Sunt ok, tu esti ok? Sau nu ti s-a platit cafeaua de dimineata de catre un barbat? Zi buna si tie.

| Allemando a răspuns:

Cea cu strap-on laughing

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Amandoua vor spala vasele