| Agent47 a întrebat:

Diriga ne-a asezat in banci cum vrea ea si acum stau in banca cu cea mai frumoasa fata din clasa ( nu ca m-as plange ). Cum pot sa ma dau bine pe langa ea?

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Prin "dat bine pe langa ea" cred ca vrei sa spui "sa o seduci", pentru ca altfel nu ai nici o sansa cu ea. Daca vrei sa o seduci trebuie sa indeplinesti mai multe conditii.

Trebuie sa fii increzator, sa stii sa ii vorbesti (atat ce sa ii spui, dar si CUM sa ii spui), sa stii cum sa te comporti cu ea, etc.
Iti recomand un site unde poti gasi foarte multe materiale de acest gen si de acolo poti invata foarte multe lucruri care te vor ajuta cu fetele/femeile. Daca esti interesat cauta pe internet siteul Arta Seductiei si poti incepe sa citesti de acolo.

Be smart and have fun.winking

8 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Incearca sa fii sociabil si sa va imprieteniti.

| Danysan a răspuns:

Spune-i ca iti place de ea si vrei sa eu Tragi.

| Danysan a răspuns (pentru Danysan):

Glumesc.Intra amice cu ea in Vb -Fi simpatic -Invit-o in oras, la tine acasa, si apoi sti tu ce poti sa faci daca te tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiind cel mai frumos baiat din clasa.

| MisFit20 a răspuns:

Fi catelusul ei. De ce sa te dai bine pe langa ea? Poate vrei sa spui sa cuceresti, datul bine imi suna ca un pupic sub coada. Incearca sa fi dragut cu ea si sa-i devi confident.

| BLeur a răspuns:

În primul rând, norocosule laughing.
Bagă-te în conversaţie cu ea, cerei facebook-ul, id-ul de mess. Vă cunoaşteţi mai mult, o ajuţi când are nevoie etc.

| irrumator30 a răspuns:

Primul punct in relatiile inter-umane e comunicarea. vorbeste cu ea pe orice tema... inceearca sa afli lucruri comune ce va plac amandurora, genul de filme preferat de ea. cand stii mai multe, ia-ti inima in dinti si invit-o la un film sau la suc, inainte. Vei vdea ca totul va merge ca uns

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Spune-i daca vrea sa o ajuti la teme esti disponibil si deveniti prieteni incet incet