| milckey16 a întrebat:

Doamne... Am fost cu un tip si tipu cand sa ma sarute imi dau seama ca nu stia sa saruteee...frate zici ca nu mai sarutase pana atunciii (se poate si assta) desi se lauda ca vezi doamne ce magnet are la fetee laughing si oricum nu prea imi placea de tipu ala da era deja super trist ca inainte de mine i-a placut de o fata care ii zicea ca :nu imi place lantu de ziua indragostitilorr, lui ii placea de fata da ei nu
Mna si lui chiar ii placea de mine da nici sa pupe nu stiaa...Adica oricum i-am frant inima cand l-am vazut pe la scoala si dupa aia asunat ore in sir si n-am raspunss.
Pe viitor cum sa le zic baietilor ca nu imi place de ei fara sa le frang inima (tipu de care am zis plangea laughing) chiar nu stiu te iubesc ca pe un frate nu merge ca nici macar asa nu ii iubesc

Răspuns Câştigător
| Sabrina25 a răspuns:

Ba merge.pentru ca ...Mai bine ii minti decat sa stai cu ei pe capu tau.AM patit`o si eu crede`ma.Sau nu ne potrivim, Nu te merit,(nu strica sa faci putin pe modesta sau pe victima, merge mereu). daca iti e greu sa folosesti asa ceva.zi`le: IMI place de altul, sau Am prieten.Fii Dura fato.winking te pup. sper ca ti-am fost de folos

3 răspunsuri:
| nury a răspuns:

Pai le zici ca deocamdata te bucuri de "libertate" si rezervi lucrurile mai serioase ca -iubirea, pe mai tarziu happy

| LallyLala a răspuns:

Ii spui ca pur si simplu nu il poti vedea mai mult decat ca pe un prieten.

| AnaMarijuana a răspuns:

Si care e intrebarea, sau nu ai nimic de facut decat sa postezi pe TPU?straight face