| Wlaslov a întrebat:

Doamne, Dumnezeule, ce mi-a fost dat să văd. În urmă cu câteva seri, am ieșit la un bar din orașul unde eu locuiesc fiind curios să văd și să descopăr lucruri și oameni noi. Era în jur de ora 22 (zece seara) când am ajuns la locația respectivă și imediat ce am ajuns, mi-am luat o bere și am luat un loc la o masă, afară, profitând de vremea cât de cât călduroasă deși e deja octombrie. După câteva minute am fost abordat de un tinerel simpatic care mi-a oferit o țigară cu cannabis pentru doar 10 euro și, fiind curios din fire, am acceptat să văd cum e să fumezi iarbă mai ales că eu nu mai trăsesem niciodată niciun fel de drog. După câteva minute, am simțit o stare foarte calumea de relaxare faină, o senzație absolut indescriptibilă, mă jur că nu am simțit niciodată ceea ce am simțit în acea seară. Revenind la subiect, după 20 de minute, din acel pub clandestin au început să iasă femei și bărbați care se sărutau intens fix lângă masa unde eu mă așezasem dar, altceva mi-a atras atenția: o tânără blondă, cu ochii exact ca și culoarea Oceanului, de te rătăceai efectiv numai când o priveai; avea niște trăsături foarte selecte, un păr blond, ondulat, purta blugi mulați negri și un parpalac maro, iar mirosul ei de parfum te ducea parcă într-un vis, atât de faină era tipa aceea. Ideea e că ea stătea sprijinită de peretele unui gang de lângă pub-ul respectiv și se săruta cu un tânăr bărbos, cu ochelari de vedere, scund și cu aspect astenic iar câteva secunde mai târziu, m-am ridicat, am intrat înăuntru ca să-mi mai iau o bere și când am ieșit nu i-am mai văzut și, coincidență sau nu, când am băut jumătate din berea respectivă m-am dus în gangul respectiv ca să-mi fac nevoile și am rămas efectiv încremenit când am văzut-o pe acea tipă blondă cu ochii albaștri că întreținea relații sexuale cu acel tânăr, jos efectiv, în spatele unei dube ce era parcată în spatele respectivului pub. Am asistat preț de 10 minute la tot actul lor sexual și, când au terminat, ea s-a ridicat, la fel și el, iar ea și-a aprins o țigară și după aceea au intrat împreună în pub iar eu mi-am terminat berea și am plecat acasă pentru că eram obosit dar, în același timp, dezgustat de ceea ce am văzut, de modul în care acea tânără fată a acceptat să facă sex cu acel tânăr... De aceea vă întreb: Oare de ce a făcut acea fată un asemenea gest, ținând cont de locul în care se afla? Până și câinii se duc în locuri retrase atunci când decid să se împerecheze, dar oamenii, de ce aleg să facă sex în asemenea împrejurări; chiar nu mai există respect de sine în rândul tinerelor din ziua de azi? Sunt curios: oare fata aia, a doua zi după ce s-a trezit din somn și din băutură, oare nu a avut o oarecare părere de rău despre propria persoană? Cum pot unele tinere să facă sex pe unde apucă ca și cum ar bea un pahar cu apă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum povestești dai tangente de troll.
Daca ti-e asta ții s-a părut scârbos și dezgustator, nu ai vrea să știi ce se petrece în umbră ferit de ochii lumii. Ce ai văzut tu e rahat in ploaie. Nimic scârbos.
Adică povestea ta, e in felul următor, tu pieri de vara care e ușor condus și manipulat de către ceilalți oameni, ai fumat un cui dat de cineva fără să fi in stare sa refuzi chestia asta.
Ai văzut o tipa care ții se părea atractiva, dar n-ai avut curaj să te bagi in seama cu ea, iar ți-a furat-o unul mult mai urat ca tine, după ai mers și i-ai spionat ca ultimul l@bagiu frustrat a început să-ți fie scârbă de ce a făcut ea, doar pentru că ai simțit gelozie. Pentru că ăla a fost mult mai bun decât tine, a reușit să facă ceva.

Ce ai văzut tu e o parte mica din sexual shadow world, shadow world e lumea femeilor, in care fac parte foarte puțini bărbați dar majoritatea femeilor sunt acolo, pentru că majoritatea le este scârbă de și nu ar putea face față psihic la ce ar vedea acolo.

| Wlaslov explică (pentru anonim_4396):

Prostule, m-ai jignit rău de tot. Ești un sesimțit, animalule.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa fac astea prind pe unde apuca sa nu rateze ocazia. Mai sant care le convine la domiciliu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar... mna, se mai intampla si astfel de lucruri peste tot in lume. Daca si ea si el au vrut, asta este. Nu ii judeca. Sigur nu s-a simtit cum ai descris tu.

| Freya1 a răspuns:

Peste tot se intampla astfel de lucuri.La mine sub geam spre exemplu pe iarba intr-o vara se calareau doi tot asa.S-au bibileau ei pe drum si ia luat valul.
La iesire din oraș am văzut-o pe una ce se calarea cu un ciurdar de la vaci pe marginea drumului fara nici o treaba.
Si tot asa pe la periferie unul stătea pe o masă de ping pong si ea ii făcea lui sex oral.
Nu mai au oameni unde se duce, nu au case, nu isi permit chirie sau pur si simplu vor senzatia noi ce sa le faci.

| alexalx1234 a răspuns:

Pentru că e curvă. Nu ai ce să ceri de la ele.