| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Doamneee straight face
ce credeti?crying
tot ne certam si ne impakam
acu ne-am certat si a zis unui baiat ca mai avea oleaca si ma fu**astraight face
acu cica ii pare rau de ce a zis
m-a facut si curva
straight face
dupa ce am suferit nu stiu ce sa mai cred straight face
eu mai tin la el da parca m-a facut sa sufar prea mult straight face
oare vrea sasi bata joc de mine?straight face
sa ii mai dau o sansa?
mersi mult! dau funda
scuze de greseli
ppa

12 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Un baiat care vorbeste asa despre o fata nu mai merita nicio sansa. sigur nu te iubeste. vrea sa-si bata joc de tine.

| MikyMi a răspuns:

De ce sa stai langa unul care nu te merita?! Nu sau sfarsit baietii, daca nu te respecta acum si te face in fel si chip ai impresia ca pe viitor va fi altfel?! E de ajuns o singura data si vor mai urma sute de alte dati. E clar ca baiatul nu te merita! Meriti langa tine o persoana care iti ofera siguranta, respect si mai ales iubire!
Bafta!

| Ciresikaaa a răspuns:

Dai papuci lasa-l naibi mai sunt si alti baieti, eu nu as permite unui baiat sa ma faca c** acole as terminao cu el, asta e parerea meawinking

| ßέßέ a răspuns:

Asa am patit si eu... m-a facut curva odata si de atunci tot continua chiar daca de fiecare data isi cerea scuze si spunea ca din cauza nervilor. Nu te merita, nu se va schimba crede.ma. Nu te respecta pur si simplu. Si nici tu nu te respecti daca vei continua asa si ii vei ierta aceste "mici" scapari. Ai grija! :*

| Smurf a răspuns:

Zici ca ii pare rau? Cam degeaba.Se pot ierta unele vorbe spuse la nervi, dar asta este prea de tot.Stii,multi baieti cand se cearta cu o fata, nu neaparat prietena lor, au tendinta de a o numi "curva". Nu cred ca ei chiar gandesc asta, mai ales in cazul tau, ca erai iubita lui iar daca el credea acel lucru despre tine, nu mai erati impreuna. O sansa merita oricine insa daca repeta aceeasi greseala, clar iti ramane un singur lucru de facut si anume sa il parasesti.

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Un baiat care vb asa despre iubita lui nu merita nici o sansa dar tu il cunosti si stii cel mai bine cum e si daca merita.

| Crazy Penguin a răspuns:

Nu e clar ce vrea? vrea sa te "f**a". Daca dupa ce v-ati despartit asta a fost primul lucru care la zis, lui asta ii pasa. Gandeste-te de ce sta el cu tine, daca tine la tine sau doar vrea sex, si apoi vezi daca sa-i mai dai o sansa sau nu.

| deia_9483 a răspuns:

Desparte. te de el :*

| Shane_1763 a răspuns:

Tu stii daca vrei sa te mai impaci sau nu. Iti spun un singur lucru: Nimica nu e mai de pret sau mai important decat LINISTEA TA SUFLETEASCA. Daca nu ai acest lucru, nu vei fi nici fericita.

| Last1 a răspuns:

Mai da-i o sansa, si culca-te cu el

| Marilenasilvia a răspuns:

Nu ii mai da nici o sansa din moment ce te-a facut curva, nu merita mai bine cauta alt baiat.

| Dannnakiss19 a răspuns:

Paii... din moment ce nu te-ai culcat cu el de ce a spus cuvantul acela?smug Mi se pare ceva urat din partea lui, daca as fii in locul tau l-as lasa sunt baieti destuibig grin deci? Daca te-a facut asa mult sa suferi, si il ierti inseamna ca il mai lasi sa te faca sa suferi eu zic ca nu merita sa il ierti! Asta e alegerea ta faci ce crezi tu ca e mai bine decizia iti apartine dar sfatul meu e sa nu mai fi cu el!

Oricum multa bafta pe mai departe(la baieti bineinteles)

Aaaa data viitoare pune-l pe urmatorul la respectwinking si daca tu nu te simti pregatita sa o faci cu un bait nu o face, gandeste-te bine sa nu iti para rau dupa... oricum viata ta nu se termina aici sunt multi baietiwinking sau nu?

SUCCEs!