| HarleyDavidson a întrebat:

Dom'ne cam de 2 luni am o problema care ma cam streseaza. deci noapte de noapte, cand dorm, se intampla sa ma trezesc din cauza erectiilor... am 2-3 chiar si 4 erectii pe noapte, cateodata, si dupa cum stiti si voi. cand un barbat are o erectie, nu il ia somnul. sau. se trezeste, in sfarsit. As vrea sa stiu daca e ceva in neregula?! Dau funda! Vreau raspunsuri utile... idiotii sa nu se bage. happy

4 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Pai dom'ne happy vorbeste cu tatal tau happy

| ღLaviღ a răspuns:

Mai sincer nu stiu poate...
Eu te-as sfatui sa te duci la cineva cu pricepere...

| helpu a răspuns:

E normal! Asa e organismul tauwinking. Stai linistit. Si mie mi se mai intamplawinking

| lavyBandB a răspuns:

Barbatii au in medie 5 erectiii pe noapte si tot cam atatea si ziuawinkingdeci stai linistit ca e ceva foarte normalhappyPoti avea chiar si mai multe ziualaughing