| cosmina123 a întrebat:

Doresc sa fiu cu un baiat cu care vorbesc de putin timp dar sunt colega de mult timp. Sambata e o petrecere si o sa dansam si o sa calatorim cu autocarul. Cum sa vorbesc cu el?
Nu stiu daca ii place de mine dar de la un timp vorbim.

Răspuns Câştigător
| want2bMajestic a răspuns:

Stiu cum e...in ultimul timp toata lumea o da p colegi...nu stiu cat d bine e...va vedeti toata ziua... o sa fiti orgoliosi, gelosi cand o sa vedeti p partener vb cu altcineva... dar ma rog...in excursia asta t poti pune langa el si sa ii zici care si cum odata ...nu mai fi timida... succes

1 răspuns:
| Onutzu a răspuns:

Daca iti faci putin cureaj reusesti sa ii vorbesti.Ca doar sti limba romana nu?