| Overseer a întrebat:

Doresc sa gasesc o fata pentru relatii big grin (lasati skypul vostru)

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Iata-ma iubire big hug ador baietii cu cravatahee hee

| HBK a răspuns:

Cu siguranta, nu vei gasi aici.Mai ales, unii te vor si lua peste picior. Daca intr-adevar iti doresti asta, poti cauta in alte locuri mai valabile.

| Mihai7best a răspuns:

Tu esti ca si astia --> http://www.youtube.com/watch?v=B2lvt8t372c Vreau sa imi fac o prietena rog toate fetele sa apeleze la mine fara sa fiu rau

| cristiano9 a răspuns:

Esti sigur? omule iesi afara din casa, sh gasesti la fete cate vrei, bine daca ai cap...

| Deddu a răspuns:

Aii de masa ce tare ii fazalaughing sfat: cauta in alta parte asta nu ii site pentru matrimonialelaughing

| Axel_9404 a răspuns:

Esti beton rau ma tulaughing))Hai ca ai fost tarelaughing)) Daca ma chinui putin te si insor aicialaughing) Cu vreo savarina, mandarina cevalaughing))Ca oricum nu le vezilaughing)))App draguta cravatalaughing))) Glmlaughing))Oricum baftalaughing) Ai fost taretongue