| LittleDreamer a întrebat:

Doresc un raspuns de la baieti va rog!

Spuneti-mi va rog daca e ok ce mi-am propus sa fac.
Imi place de un baiat mai mic decat mine cu un an (a 10-a) si personal nu ne cunoastem, il stiu doar asa din scoala si mi-a atras atentia. M-am interesat in prmul rand de la anumite persoane cum e el in general, si am afat ca e ok.
M-am gandit sa intru pe el pe mess si sa il rog sa imi dea un caiet,, ca am nevoie de unul de anul trecut "(aici de asemenea am ales materia f bine si sa ii spun ca am id lui de la un amic comun care mi l-a,, recomandat" pentru caiet( suntem la acelasi profil), si sa ma int cu el la scoala sa imi dea caietul, iar dupa cateva zile sa vreo 2-3 saptamana sa intre amicul nostru comun(care e mai mult al meu) si sa il intrebe ce parere are despre mine, pentru ca eu am spus ca e dragut, simpatic, etc(aici nu stiu ce sa pun).
E ok? asa o,, abordare naturala" laughing
P. S:,, AM auzit ca nu e genul care sa stea mult cu o fata sau ca nu e in cautare de prietena, dar totusi mi s-a spus ca pot sa incerc, mai ales ca si eu vreau o relatie relaxanta sa zic asa.

Multumeeeeesc!

3 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Eu zic ca bine ar fi sa incerci sa va cunosteti.Incearca sa te intanesti cat mai des cu el.

| kirin a răspuns:

Eu zic ca e ok abordarea ta naturalalaughing merita sa incerci nu? nu ai nimic de pierdut, decat de castigat.so.good luck:*

| LostName a răspuns:

Nu este nici o poroblema de a incerca cum spunea si @kirin "nu ai nimic de pierdut, decat de castigat" big grin Intereseazate si daca ii plac fetele mai mari decat elwinking si asta conteazabig grin