| Awesom a întrebat:

Dovada de ipocrizie a unei femei"Nu vreau sa fii iubitul meu, dar vreau sa ramanem amici". De ce sa raman cu ea amic? Nu mai bine imi spunea ca nu te plac si toate celelalte scuze penibile femeiesti?

5 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

"Vreau sa ramanem amici" este ca si cum ti-ar spune angajatorul ca este destul de competent pentru un job, dar n-o sa te angajam, o sa luam pe altcineva poate nu atat de calificat.
Ele doresc sa fie totul ok, sa nu fie ele alea rele si sa se duca renumele ca este o persoana rece care frange inimi.
Mai bine este sa faca ca la bandaj, sa-l traga direct, sa doara doar pe moment, daca incerci sa il tragi incet doare mai tare.

Ti-am mai spus, nu-ti mai bate capul cu fetele/femeile, nici ele nu stiu ce vor, niciodata nu o sa stie.

| Leon a răspuns:

Pt ca nu reusesti sa iesi din 'sfera' de amic. Trebuia sa incerci sa o cuceresti cu orice pret daca iti place de ea.
Vrea sa ramaneti amici? Pana la prima statie, hai ma ce draq esti copil?
Oricum, pentru noi caile femeii sunt ciudate pentru ca sunt foarte sucite, adica instabile.

| enverhoxha a răspuns:

În felul ei e delicată. Era mai bine dacă îţi spunea "Du-te dracului"?

| iralu a răspuns:

De acord cau baietii de mai suslaughing chiar nu stim ce vrem...majoritatea timpului, dar oricum daca e o fata din aia gen ''cu picioarele pe pamant'' cred ca chiar vrea sa fiti doar amici, nu e o scuza penibila.asta doar tu poti aflahappy

| Lluuminitaa a răspuns:

Pai poate tipa tine la tine dar doar ca la un amic si asa simte ea ca e cel mai bine sa fiti doar amici
chiar e aiurea sa numai vb cu ea doar pentru ca te-a refuzat pentru ca nu o poti obliga sa stea cu tine si ar fi pacat sa va stricati prietenia doar din asta. happy