| azanda a întrebat:

Draca TPU iubesc un baiat care vine foarte rar pe la mine si e un prieten de-al vecinului meu si el stie ca il plac dar nu stiu ce sa fac. ma place? nu? help me please cum sa fac? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnimeKid a răspuns:

Apropriete de el cind vine si ia-l cu vorba. poate gasesti tema din care mai afla odata ca il placi si daca el te place te va invita undeva sau iti va cere nr-ul de tel. si deja va merge ca pe roate. Bafta!

4 răspunsuri:
| thelostboy69 a răspuns:

Nu il intreba daca te place deoarece daca e timid va zice ca nu

| chris93 a răspuns:

Intreaba-l daca te place big grin

| larisairina a răspuns:

Eu iti propun sa il intrebi daca te place, eu am incercat, merge

| azanda explică (pentru larisairina):

Bine mersi voi incerca