| jdghufh a întrebat:

Drag TPU,am o problema serioasa,eu m-am indragostit in persoana cu care noi niciodata nu vom putea fi impreuna deoarece el e verisorul meu,nopti intregi eu pling,vazindu-l ma pierd,eu am crezut ca daca ma voi intilni cu alt baiat il voi uita,insa nu-i asa...El e idealul meu,el corespunde tuturor trebuintilor mele,il iubesc enorm, si e prima mea iubire, care stiu ca nu-mi va putea raspunde cu aceleasi sentimente.
Va rog mult dati-mi niste sfaturi cum sa-l uit.(((((

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Cel mai oki ar fi sa iti gasesti un Baiat care sa te iubeasca si sa iti lasi Varu in pace -Poate ca si el simte ceva dar se controleaza si bine face.Nu aveti nici un viitor impreuna si iti mai spun ceva -poti sa te culci cu el sau sa faci ce vrei tu cu gandul ca nu te vede cineva si poti sa faci asta de sute de ori dar ..cineva tot te vede si nu ai cum sa te ascunzi -daca citesti si tu sa vezi cum sta treaba, probabil te-ai ingrozii si ai lasa iubirea asta deoparte s-au te-ai ferii de ea decat sa ajungi undeva de unde nu se scapa!

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Depinde ce grad de rudenie e intre voi.Stai lina sa vezi cum e sa nu sti ca esti ruda cu ea, sa va tine-ti de mana sa va sarutati si apoi sa va vada ai vostri -cand imi aduc aminte ..Mda asta e nu ai ce face pentru ca asa e societatea si regulile!

| jdghufh explică (pentru Danysan):

El e feciorul unchiului meu, problema e in aceea ca el nu simte nimic la mine sau eu sper ca el ascunde asta la fel de bine ca si mine, ca nimeni absolut sa nu inteleaga.De mult timp eu il simpatizam insa dupa ce noi am fost nevoiti sa dormim intr-un pat (deoarece erau multi oaspeti si erau putine locuri de dormit)eu am inteles ca-l iubesc cu adevarat,este un detaliu foarte important pentru mine cind dormeam pe la jumate de noapte eu m-am trezit si am vazut ca el m-a cuprins si ca noi toata noaptea am dormit cuprinsi asta a fost o minune pentru mine, insa chiar ieri noi iarasi am dormit impreuna si inspre dimineata eu iarasi m-am trezit prima si am incercat sa-l cuprind dar el mi-a luat mina de pe corpul sau(((daca el m-ar iubi la fel cum eu noi am putea fi impreuna doar ca fara ca cineva sa stie, uneori el se compoarta asa de parca ma place dar uneori absolut invers, eu nu stiu ce sa fac am vrut sa-i spun de sentimentele mele dar ma tem mult de consecintele ce pot fi(ca exemplu daca nu ma place noi nu ne vom putea uita unul la altul )
Deci, va rog mult spuneti-mi ce sa fac sa-i spun despre sentimentele mele sau nu? sadsadsad

| jdghufh explică (pentru Danysan):

Eu voi incerca sa-mi gasesc un baiat pe care-l voi iubi la fet de tare si care va avea aceleasi sentimente fata de mine, multumesc mult pentru sfat ))

| Danysan a răspuns (pentru jdghufh):

Cel mai oki ar fi sa iti gasesti un Baiat care sa te iubeasca si sa iti lasi Varu in pace -Poate ca si el simte ceva dar se controleaza si bine face.Nu aveti nici un viitor impreuna si iti mai spun ceva -poti sa te culci cu el sau sa faci ce vrei tu cu gandul ca nu te vede cineva si poti sa faci asta de sute de ori dar ..cineva tot te vede si nu ai cum sa te ascunzi -daca citesti si tu sa vezi cum sta treaba, probabil te-ai ingrozii si ai lasa iubirea asta deoparte s-au te-ai ferii de ea decat sa ajungi undeva de unde nu se scapa!

Răspuns utilizator avertizat