| Oon3Fly a întrebat:

Draga TPU am o prietena care s-a culcat cu un baiat,si este speriata deoarece a auzit diferite zvonuri precum ca nu i vor mai creste sanii si ca nu se va mai dezvolta, ma puteti ajuta cu o parere. ofer funda multumesc.

Răspuns Câştigător
| Katherineeeeeeee a răspuns:

Eu din cate stiu dupa ce iti incepi viata sexuala te dezvolti... adica iti cresc sanii, uneori te latesti in talie ..etc
acum depinde de fiecare dar eu zic ca nu are rost sa fie speriata... se va dezvolta in continuare

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa te dezvolti, sunt doar zvonuri

| ladyi a răspuns:

Dupa ce incepi viata sexuala incepi sa te dezvolti, altele mai repede altele mai incet

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Se va dezvolta..nu o afecteaza cu nimci ceea ce a facut.

| alinutzapissy a răspuns:

Depinde si la ce varsta a facut asta depinde si de organism, cel mai indicat este sa iti incepi viata sexuala dupa 19-20 de anihappy.

| ExtraBass a răspuns (pentru alinutzapissy):

Draga domnisoara "alinutza pyssi " uh vrei sa spui ca ti-ai inceput viata sexuala peste 19 ani? Poate la 13 ani

| alinutzapissy a răspuns (pentru ExtraBass):

Am 18 ani si nu mi-am inceput viata sexualawinking

| Ramona_Andreea_1997 a răspuns:

Toate acestea sunt doar zvonuri si superstitii si schiar se spune ca, dupa ce faci sex acestia se maresc decinu crede tot ce aude.

| Teodorh a răspuns:

Nu draga mea, zvonurile auzite sunt total gresite! Intocmai, dupa deflorare incepe dezvoltarea adevarata, spre maturizare happy