| Oon3Fly a întrebat:

Draga TPU am o problema uriasa si incepe cam asa:Intr-o zi un baiat imi trimite pe Facebook o cerere de prietenie, o accept dupa o saptamana o prietena imi spune ca i place acelui baiat de mine.A vorbit odata a fost foarte galant cu mine dupa un timp nu a mai intrat pe mine nimic, doar cand ne vede-am ma saluta si facea tot posibilul sa se uite dupa mine.Luni am intrat pe el si am zis ca vreau sa vorbesc cu el am vorbit Putin apoi numai a iesit nu a zis nici pa, desigur am auzit ca el si-a batut joc de prietena prietenie mele ai imi este frica sa nu faca la fel si cu mine.Astept pareri ceau.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La fel va face si cu tine pentru ca nu are cum sa se schimbe

| 1000bodies a răspuns:

Ceea ce trebuie sa faci tu este sa lamuresti treburile cu el. Fata in fata. Nu pe facebook. Pe facebook, poti sa stabilesti o ora si un loc de intalnire. Va intalniti si il intrebi ce are de gand. Ti-a spus ca te place, dar dupa a incetat a mai fi interesat.
Ai grija. S-ar putea doar sa fi fost plictisit.
Bafta.

| Oon3Fly explică (pentru 1000bodies):

Nu prea avem timp el e la alta scoala eu la alta si cand prietenii lui vor sa vorbeasca despre mine el inchide subiectul.Iar fata in fata nu prea ne veden doar cand e cu amici lui.

| 1000bodies a răspuns (pentru Oon3Fly):

Hmm, poate reusiti sa va vedeti in mini-vacanta de pe 1 mai pana pe 5. Pana atunci convinge-l sa iesiti.

| Layla212 a răspuns:

Simplu iesiti la un suc si vezi..nici al meu nu e prea comunicativ. poate asa e firea lui nu-i din ala sa zica te iubesc din prima, bafta