| CяysƧ a întrebat:

Draga TPU cum am imi povestit de baiatul ala care inca parea ca mia tine la mine si ieri a vrut sa ma sarute azi nu prea ma bagat in seama m-am luat de prietenul lui si a vnt si ia pus parte eu i-am dat lu cu coada de la matura in stomac am vrt sa nimeresc oriunde altundeva numai acolo nu s-a mai luat o grasa de el si i-a facut si mai multi nervi m-a prins pe scari, m-a luat de par si mi-a spus ca el nu are glume din astea cu mine, cand ne-am mai intalnit eu i-am spus de ce imi vorbeste asa mi-a cerut scuze si a vrut sa ma sarute eu i-am dat o palma( uitand ca nu suporta) peste fata de l-am intor si a venit la mine cu mai multi nervi m-a luat de maini in asa fel in care sa nu le pot misca ma bagat intr-un colt si mai spus sa nu mai fac asta daca nu vrea sa faca in asa fel in cat sa vina tata la scoala, era destul de suparat si eu la fel toata ora viitoare am plns in continu si dupa ore ne-am intalnit pe drum el se tot uita la mine a veni si sa luat de mine, o fata i-a spus sa dispara dintre noi ca nu are ce cauta el s-a dus cu niste baieti unul dintre ei sa intor sa luat de fata aceea eu i-am pus parte si el a venit a spus ca nu merita si au plecat tot drumul spre casa el se intorcea si se uita la mine, spuneti-mi va rog ce au insemnat toate astea si cum trebuie sa tratez situatia? crying DAU FUNDA SI VOT SI CE VRETI VOI MS :X

1 răspuns:
| Dee0tzaA a răspuns:

In primul rand invanta ortografia limbii romane si rezolva-ti problemele de coerenta pentru ca nu se prea inteleg multe lucruri din ce zici tulaughing