| Oon3Fly a întrebat:

Draga TPU imi e puțin rusine dar imi fac curaj si va spun:Acum un an si jumătate am cunoscut un băiat după 4 luni am facut prima mea partida de sex după care ne-am despartit, un an nu m-am mai culcat cu nimeni iar acum am o relatie de 5 luni si vreau sa ma culc cu prietenul meu.Intrebarea este e la fel senzatia pentru băiat ca si cum s-ar culca cu o virgina daca am facut pauza asta mare?

10 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Depinde de experienta baiatului, poate o poti pacali un timp, dar se va intreba totusi probabil cum de nu ti-a rupt himenul.
Dar un lucru e sigur, nu va simte el la fel ca si cand ar fi fost cu o virgina.

| On3St4r a răspuns:

Nu.

| Vix999 a răspuns:

Nu. Nu conteaza pauza facuta. O sa isi dea seama ca nu mai esti virgina daca are macar un minim de experienta si cunostinte.

| DorelExpertu a răspuns:

Normal ca nu

| hotdesire a răspuns:

Un baiat nu face sex cu tine pentru senzatia ca te dezvirgineaza. Asta dureaza secunde, in rest, sexul e sex. enjoy!

| danielcoman32 a răspuns:

Vino pe mes sa vorbim, id meu e daniel.coman32

| DOARoVIATA a răspuns:

Nu mai iese keciuop ( sange ) in rest senzatia este cam aceeasi ca vaginul are tot cam aceleasi dimensiuni daca ai avut un singur act sexual funda?big grin

| Cocolinooo87 a răspuns:

Tu te culci cu toti prietenii tai? Parca vezi ca dupa ce o faci si cu asta, te paraseste.

| asiodfaijooij a răspuns:

Nu, decat daca nu stie ca ai facut sex, ai putea sa ii spui ca esti virgina dar nu iti recomand sa ii spui decat daca si el este virgin.

| nbanike14 a răspuns:

Nu mai e aceeasi senzatie iti dai seama doar nu mai e acel himen care sa se rupahappy in rest e ceva normalhappy