| anonim_4396 a întrebat:

Dragi amici, salut happy va rog ajutatima sunt in mare impas...Eu am un prieten ne-am intilnit vara asta numai vreo saptamina deoarece el a fost nevoit sa plece in Spania in legatura cu job-ul si de acum ne vom intilni in toamna..problema e ca noi ne-am cunoscut in Bucuresti si eu i-am spus ca învat aici dar nu e asa, eu trăiesc si învat in Pitesti ma voi muta in Bucuresti peste 2 ani, si noi ne vedem odata la 3-4 luni..adica in octombrie sau noiembrie si el cind va veni in Bucuresti eu vreau sa stau cu el,dar nu pot ca voi avea concomitent liceul,ce sa fac?,cum sa procedez? Va voi fi foarte recunoscatoare pentru solutii, va rog HELP!

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Amana intalnirea peste 2 ani.

| 20156 a răspuns (pentru neutrino):

Dar daca ceva mai serios si realist

| NameHarris a răspuns:

Ce sa spun cand te vei intalni cu el vei fi in rolul de amantalaughing)

| 20156 a răspuns (pentru NameHarris):

Citeste intrebarea atent cu creierul conectat, si apoi raspunde

| NameHarris a răspuns (pentru 20156):

Pai am citit spunea ca ai sa te inatalnesti cu el o data la 3-4 luniwinking

| 20156 a răspuns (pentru NameHarris):

Pai da, avem o relatie...noi doi...problema nu stiu ce sa fac ca sa ne putem vedea dat faptul ca el e la Bucuresti si eu la Pitesti, bunica mea are apartament in capitala si pot sa vin la ea oricind, dar din cauza liceului nu stiu ce sa fac

| NameHarris a răspuns (pentru 20156):

Simplu te transferi la un liceu din capitala ce este asa greu. Eu am schimbat scolile ca si ''tiganu calu''laughing)

| nomad19 a răspuns:

Sincer, e cam prea mult chin pentru prea putin, daca l-ai mintit cu aia mai bine zii advarul si vezi ce rasunde