| anonim_4396 a întrebat:

Dragi fete (dar și băieți), ce notă fizică i-ați acorda acestui tip?

https://ibb.co/1QBTdtJ

E personajul meu preferat masculin din telenovela "Teresa", Mariano Sanchez Suarez. ❤

Răspuns Câştigător
| gellalbie4ever a răspuns:

8,9-10

22 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mariano Sanchez Suarez are 39 de ani si este mexican.
Nu-i pe gustul meu, este prea micut de statura si prea negricios... asadar nota: 6 ori 7cu indulgenta.

| Mosotti a răspuns:

E de nota 9.

| Catrice a răspuns:

4/10
Zici ca e Gigel de la coltul străzii care așteaptă un leuhee hee

| supadeceapa a răspuns (pentru Catrice):

Ce darnică, eu voiam să-i dau 3 laughing da ' cred că-l cheamă Gelu

| Catrice a răspuns (pentru supadeceapa):

Cred că puțin puțin am intrat în spiritul sărbătorilor când trebuie sa fii mai bun, sa dăruiești dragoste în jur blabla știi și tu povesteahee hee

| Celcestietot a răspuns:

Eu ii dau un 7.

| LoveSleep a răspuns:

9,432(6)

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Simpăticuț, dar sper că serialul e foarte vechi pentru că mă sperie cantitatea de gel din părul lui laughing

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Telenovela e din 2010.

| halogen001 a răspuns:

10.

| Lukasssz a răspuns:

| Green66 a răspuns:

Câți ani ai și ce cauți în lista mea de prieteni? Nu vrei sa ne întâlnim personal și să-ți "complectez" in oracol

| Jessica1235 a răspuns:

Undeva la nota 8

Răspuns utilizator avertizat
| Eusunt132 a răspuns:

| Dekle a răspuns:

Nota zece o dau doar cei care au văzut telenovela! Deci 10!

| Elan a răspuns:

Angelique Boyer Nota 10 Frumoasa Femeie happy

| Valkyrie95 a răspuns:

6. Nu prea e genul meu.