| floweroxy a întrebat:

Dragi TPU, am o mare problema grava. Povestea incepe cam asa : Eram iaseara la prietenul meu si m-a rugat sa ii fac un oral si stiam ca am un dinte care se misca dar cu toate astea mi-am dat silintasa se simte binhe si in 5 mi-a si cazut
cryingcryingcrying chiar nu stiu ce sa fac ce as putea spune parintilor ce poveste le -as putea inventacrying va rog din suflet ajutati-ma cu o poveste cat de cat credula va roooooog.

Răspuns Câştigător
| iGăust a răspuns:

Da stii era marfa asa sa se-ntepeneasca dintele in *** aluia xD

14 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Foarte ciudat.Ce avea dintele de ti-a cazut? Esti prea micuta? Le spui ca ai muscat din ceva tare si ti-a cazut dintele

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Spune-le ca ai fost batuta cu atata ura pana ai facut temperatura!

| chiritescu a răspuns:

Mie mi sa misca o masea...j in timp ce mancam un mar mi-a ramas acololaughing.nu stiu ce sa-ti zic sa le sp parintilor...pur si simplu se misca si mi-a cazut.o dta ce se misca nu e logik ca la un moment dat sati cada

Răspuns utilizator avertizat
| Indecis a răspuns:

Ca i-ai facut un blowjob la prietenul taulaughingSpune-i ca ai mancat ceva aseara ceva mai tare gen mar sau cand ai baut suc ti-a lovit cineva sticla/paharul si ti-a venit in dinte sau spune-le uite ca am vazut azi dimineata in pat si le areti dintele.

| nicaruaga a răspuns:

Scuze dar...laughing))))))))))))))) tare povestea, scuze iarlaughing)

pai...le zici ca mancai un mar sau ceva de genuthinking ce e asa greu, parintii iti fac inventaru dintilor care iti cad?

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Vrei sa spui` ca parintii tai,in f seara te cheama ca sa iti numere dintiilaughing?
Cati ani ai? Si ma rog, de ce le-ai spune ca ti-a cazutlaughing? Acum pe bunestraight face sa nu imi spui ca le spui parintilor si cate picaturi de pipistraight face ti-au curs la toaletalaughingstraight face.
Scz ca iti zic asta, dar asa credblushing.
Oricum` le zici ca ai tras de el si gata.rolling eyes

| XdeaaX a răspuns:

Hm...poti sa le spui ca oricum ti se misca si ti s-a facut pofta de un mar.si tia ramas dintele acolo...sau pur si simplu le spui ca ti se misca si te-a enervat atat de tare dintele inkat tot punand mana pe el tia cazut

| BingoRaw a răspuns:

Pui si tu un tic-tak laughing)

| Phantasmagoria a răspuns:

Frate.straight face cat de greu e sa zici ca ti'a cazut din cauza ca ti se misca? Doar nu o sa ia probe si o sa verifice camerele de supraveghere sa vada daca e adevarat. Dar tu chiar...i'ai facut oralu? Dupa felul in care vorbesti nu ai mai mult de 14 ani.

| ancutzika27 a răspuns:

Cati ani ai de ti se misca dintii? Tu vrei sa nu afle parintii ca i-ai facut oral aluia? Atunci zi ca nu ai vrut si ti-a dat una!

| kurinkita a răspuns:

Poti zice ca te-ai angajat ca lustruitoare profesionala de organe sexuale barbatesti si in timpul serviciului ti-a picat dintele. Ce mare scofala.

| DNSK a răspuns:

U faci orale la varsta asta? cu ce problema te confrunti u.nu-ti dau mai mult de 12! buh.da 12 maxim.vai de mine.da traieste-ti copilaria mah fata.lasa dracului oralele.

| DNSK a răspuns:

Aa si inca ceva. daca le spui parintilor k ti-a cazut de la un oral facut.fii sigura k or sa rada! sau or sa fie mirati de unde ai auzit u de asa ceva! buh.doamne.lasa oraleleeee! treci la joaaaacaaa! traiesteeee! ai timp destul toata viata sa le tot faci