| cutie_9629 a întrebat:

Dragilor,
Am o prietena care acum doua sau trei saptamani a fost la verisorul sau cam de varsta ei ( 14 ani ). Pentru ca avea hormoni pe creier acesta a incercat sa o violeze dar nu prea i-a iesit. El a reusit doar sa isi introduca degetele in... stiti voi. ( dupa ce s-a masturbat ). Acum ei i-a mai si intarziat ciclul si ii e foarte frica sa nu fi ramas gravida, dar ea in acelasi timp a si racit. Eu am vorbit cu mama si cu o alta fata. Mama a spus ca e posibil sa ii fi intarziat ciclul pentru ca a racit iar prietena mea spune ca fara contacty sexual nu poate sa ramana gravida.
Va rog, sa o ajutati cat mai >repede puppy dog eyes

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e insarcinata, ii intarzie datorita traumei traite (violul).

| gigiro a răspuns:

O ajutati mai mult daca mrgeti cu ea la medic( tu si mama ta) si daca e violata sau insarcinata, sa-l dati pe mana politiei. Un asemenea copil tembel, trebuie sa plateasca pentru faradelegile facute.

| NickiMinaj a răspuns:

O precizare : hormonii sunt in sange, nu pe creier rolling on the floor

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu are cum sa fie insarcinata.
E posibil sa fie racita, si daca i-a curs sange, nu cred ca mai este virgina. Spune-i sa mearga cu mama ei la un control. Daca nu are nimic, ciclul de obicei intarzie la varsta de 14 ani.

O seara placutahappy

| Anonim_5618 a răspuns:

Dar nu prea i-a iesit. El a reusit doar sa isi introduca degetele in...

daca nu si-a bagat`o, atunci nu are cum sa fie insarcinatawinking.
si. si mie mi-a intarziat o luna dupa ce am racit happy

| wrapper23 a răspuns:

O inseminare nu se face cu degetul.

Si povestea asta mi se pare cusuta cu ata alba.
Daca zici ca a incercat sa o violeze, inseamna ca s-a folosit de forta fizica, nu de cea de convingere. Nu a reusit prin forta fizica s-o supuna, si s-a masturbat chiar langa ea. Ba mai mult, dupa ce s-a masturbat, a reusit sa-i bage degetele in vagin. happy
Prin orgasm ti se reduce cu mult energia fizica (multi oameni adorm dupa sex), deci mi se pare imposibil sa fii reusit sa ajunga la "castana" in astfel de conditii, cu degetele.
Iar prietena ta, putea sa plece de nspe ori in timp ce el lustruia racheta.

Ori minti tu ca sa te distrezi, ori minte ea si tu o crezi.

| Lacrimi_8925 a răspuns:

Nu are cum sa fie insarcinata daca nu a intretinut relatii sexuale cu baiatu happy. POate a racit happy`