| dolsh3 a întrebat:

Dragilor am si eu o intrebare care ma nedumereste. ma place sau nu?
Eram intr-o zi afara cu fetele si stateam pe o banca si nu stiu cum apare "el" cu prieteni lui si incepe sa ma tachineze bun. trece ziua aia pe urma a doua zi la fel. numa ca atunci eram singura. ma rog un timp ma intelegeam super cu el chiar cateodata ma ajuta mult si obervam ca e dispus sa ma ajute cu orice (si el e cel mai popular din zona respectiva) dar acum ne-am indepartat nu ne-am mai vazut de mult si el in seara asta mi-a trimis un mesaj "ce faci draga?"
Deci in concluzie ce fac?straight face ma place sau nu

Răspuns Câştigător
| cristinaxt a răspuns:

Pai probabil nu ca`i place de tine asa dintr`o data. eh alea`s basme, probabil are o atractie fata de tine si te considera simpatica. Normal raspunde`i, fi amuzanta si daca tie iti place de el, inebuneste`l si cucerste`l, fi cu el si iubiti-va mult.
Pupici

9 răspunsuri:
| iHaveThePussyiMakeTheRules a răspuns:

Daca si-a amintit de tine dupa atata vreme...datongue

| Biscuiteee a răspuns:

Daca era bine dispus sa te ajutere mereu...
Si te tachina
+mesaj.
eu cred ca te placebatting eyelashes

| Roberta a răspuns:

Pai tu ce mai astepti? Raspunde-i pe masura incat sa-si dea seama ca si tu il placi. In general baietii au metode diferite prin a cuceri o fata, iar tachinatul e unul dintre lucrurile care stiu cel mai bine sa faca laughing

| dolsh3 explică:

Da ma da numa ca e o mica problema pe care nu am mentionat-o el e puzin afemeiat.straight face

| IcsD a răspuns:

Ce frumosss:X Vreau si eu sa`si aminteasca de minee:X
Da, te place! Nu lasa sa ti`l ia altaa!

| TheWiseOne a răspuns:

.sau doar ii place sa te chinuie putin, fara sa te placa neaparat.

| larisa_6072 a răspuns:

Te place fato

| jubike a răspuns:

TE PLACE (cred) laughing raspunde-i la mesaj si vezi ce se intampla in continuare. SUCCES!

| multiffruit a răspuns:

Te placetongue...sunt sigur 99.9%