| GeosBIOS a întrebat:

Dragoste cu nabadai sau o romanta tihnita?

9 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Sex zilnic cu bunica sau aventură cu verișoara? Așa întrebare așa răspuns...

| GeosBIOS explică (pentru Kazimir):

Nu-mi pare ca ai inteles intrebarea, desi nu era nimic complicat.

| Kazimir a răspuns (pentru GeosBIOS):

Nici tu răspunsul meu care, la fel, nu era deloc complicat.

| GeosBIOS explică (pentru Kazimir):

Taticu, du-te si-o da pe langa subiect in alta parte. Eu am intrebat ceva legat de relatii iar tu mi-ai raspuns ceva legat cu totul si cu totul de sex, pe deasupra si cu un prost simt al umorului. Fa-o pea interesantul pe alte meleaguri, nu aici.

| Kazimir a răspuns (pentru GeosBIOS):

Tăticu: dacă ai chef să te dai multilateral dezvoltat și intelectual du-te pe la cluburi de cărți sau expoziții nu pe un site cu căcați în medie de 14 ani. Ce găsești tu de prost gust e foarte bine digerat de alții.

| GeosBIOS explică (pentru Kazimir):

Banuiesc ca nu ai dormit prea bine noaptea, insa daca site-ul asta este asa de plin de cacati, tu ce cauti aici?

| Gaviota a răspuns:

Dragoste cu nabadai:*:*:*.winking.

| Xtadelo a răspuns:

Putin din amandoua.

| 01092007 a răspuns:

Dragoste cu nabadai.....asta nu o poti uita niciodatahappy