| CokoStar a întrebat:

Dragoste sau faimă? Motivaţi!

Răspuns Câştigător
| lavi_3436 a răspuns:

Faima implica dragoste, dar nu aicertitudinea ca e adevarata, iar dragostea nu implica nimic altceva decat sentimente. eu as alege pe departe dragostea, danu ma supar daca voi fi si celebra

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Faima iti va aduce si dragostea, dar nu vei stii niciodata daca esti iubit pentru ceea ce esti sau pentru ceea ce ti-a adus faima.
Dragoste! Sincera si impartasita.

| Robin a răspuns:

Faima odata cu faima vine si dragostea.chiar daca vei fii iubit pentru faima ta.happy