| SwechTyop a întrebat:

Dragoste sau Sex? De ce? Cel mai interesant si frumos raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Toţi ştiu să mintă frumos, când de fapt e doar sex.Asta se urmăreşte în mod constant. Oamenii nu mai au timp să iubească, să cunoască, să aprecieze.Ca atare, se pierde esenţialul.Suntem doar păpuşi mecanice care niciodată nu trăiesc, nu iubesc, nu zâmbesc. Oamenii au uitat să mai iubească.Tot ce contează acum sunt interesele personale.Rar să mai găseşti pe cineva care trăieşte simplu.Restul sunt doar vorbe pe care le poate spune oricine, oricând.Un conflict de interese.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De cate ori sa va explic copii, nu e nici o diferenta intre ele, e acelasi lucru, dar unii din voi sunteti ipocriti si va place sa va mintiti singuri, nu uitati prieteni OMUL NU ESTE PROIECTAT SA FIE MONOGAM

| xCatastrophe a răspuns:

Combinatia dintre ele e cea mai tare, iar daca mai adaugi si prietenie apai o/il iei de nevasta/barbat. laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Dragostea este un sentiment inaltator iar sexul se face cu ceva inaltat.

| OnuOnulică a răspuns:

Dragoste...pentru ca sex-ul nu mai inseamna nimic. Daca ai bani poti face cu cine vrei sex. Prefer dragostea adevarata...

| neutrino a răspuns:

Dragostea o las pe mai tarziu, acum este timpul sexului.

| LoveSleep a răspuns:

Futai.

| Happyjump a răspuns:

Sexul, pentru ca măcar exista, dragostea nu prea.