| Dianisis a întrebat:

Dupa 10 luni de relatie, El mai simte fluturasi in stomac?

7 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Da, normal ca simte... dupa 10luni aiba te cunoaste mai bine si este mai atasatwinking

| Tiberius a răspuns:

El simte carabusi

| numedeutilizator a răspuns:

Poate sa simta si dupa 2 ani, daca stii tu ce sa faci ca sa isi pastreze interesul pentru tine happy

| Nyghtshadow a răspuns:

Simte broscute

Răspuns utilizator avertizat
| פרנקו a răspuns:

Inteleg punctul de vedere eu am 4 ani de relatie si e ca si la prima intalnire|depinde cat de bine incercati sa tineti acea relatie in acel mod big grin, totusi pentru cultura ta generala cauta pe net ca se produc din cauza hormonilor. nu pot dura 11111111 de ani big grin

| hate1t4ll a răspuns:

De unde sa stiu eu daca mai simte?