| alexandruanghel a întrebat:

Dupa 5-7 minute de la urinare, mai vin cateva picaturi pe lenjeria intima. Este normal?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca o astfel de situatie, stare, intamplare, NU poate fi apreciata/considerate ca fiind catusi de cat normala. Dupa urinare barbatii trebuie sa-si scuture destul de energic penisul de cateva ori pentru a evacua resturile de urina ramase in uretra. Procedand astfel vei avea chilotii/boxerii mereu curati. Sanatate!

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

NU prea, te stergi bine totusi?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu este normal, scutur-o dupa ce urinezi si astfel nu o sa mai vina vreo picatura dupa.