| bebe_2414 a întrebat:

Dupa cat timp de la actul sexual simti simptomele de sarcina? rog raspuns
se poate chiar dupa o zis de la actul sexual, ca o prietena imediat de s-a culcat cu partenerul ei dupa o zis are greturi.rog ajutor!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Greturile sunt numai in mintea ei, din cauza stresului ca ar fi insarcinata. In general, daca apar simptome, ele apar cam la 5 saptamani de la conceptie. In mod exceptional, sunt femei care au simptome cam la 3 saptamani de la conceptie.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Greturile in sarcina apar cam la 4-5 sapatamani de sarcina, nicidecum imediat dupa contactul sexual.

| elena a răspuns:

Draga@bebe, nu are sens sa-ti raspund, cu greturile de la sarcina, este alta poveste, te rog, da-mi un mesaj privat, ca sa-ti povestesc, ce are prietena ta, imi este teama, ca acum dupa ce a facut sex, sa nu-i fie greata de partener, scuza-mi duritatea, dar eu inclin, sa cred, ca asa este...toate bune.

| Zumbalaarebeca a răspuns:

laughing pai cumnata mea era insarcinata in 1 luna si ceva si abia atunci a simtit simtome greturi bla, bla deci nu se poate imediat dupa contactlaughing