| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cat timp ii pot spune te iubesc prietenei mele?(avem 2 luni) eu deja simt asta dar nu vreau sa ma grabesc.desigur ar fi ok sa simta si ea la fel

7 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Ii spui exact atunci cand simti cu adevarat asta.
Ii poti spune oricand, atata timp cat sentimentele tale sunt sincere si sigure.
Daca si ea va simti asta, iti va spune si va aprecia vorbele tale. Evident, atata timp cat ii si vei demonstra asta, nu-i de ajuns doar sa-i spui.
Cand esti sigur de sentimentele tale, spune-i.
Orice fata apreciaza un asemenea gest.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

oricând simți asta.

| WolfGhost a răspuns:

De la inceput ar fi trebuit sa-i spui :l

| DariaAndree a răspuns:

Cand simti ca tu esti pergatit sa spui 'Te iubesc"...atunci lucrurile vor decurge de la sine!

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Unei fete ii place sa auda cuvantul ''te iubesc''.
Ma, tu nu te grabesti, ii zici cuvantul ala si gata.

| RAY a răspuns:

Daca i spui va crede ca gata esti o prada vanata, nu fi asa disperat ca te baga in freindzone, tu simti ca vrei sex de la ea, fi mai indiferent, rece, nu deveni dependent de ea vei deveni un catelus vorbesc serios

| Awesom a răspuns:

Las-o pe ea sa-ti spuna cele doua cuvinte. Spui doar atât:Si eu.