| Leggio a întrebat:

Dupa cat timp intr-o relatie se ajunge la dragoste? Nu e o intrebare pentru mine propriu,ci sunt curios in cat timp un cuplu ajunge in pat, dupa cate zile / saptamani / luni / an?!
Funda.

8 răspunsuri:
| Anca16188 a răspuns:

Depinde.daca e primul contact sexual se pot ajunge la multe luni poate chiar 1 an.2.dar daca e al 7-8lea contact sexual se poate ajunge si dupa cateva zile.

| EmHinoki a răspuns:

Dupa cat vreti. Poate dura o zi..sau un an happy

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Atunci cand ei sunt pregatiti.

| h3r a răspuns:

Dacă( de obicei ) fata e virgină, atunci vor ajunge în pat când ea este pregătită.
Dacă nu este ceva nou pentru cuplu, atunci după un anumit timp. Ei decid asta.

| Gabrygabryella a răspuns:

Buna! Pai, poate dura oricat. Daca este atractie intre ei de la prima intalnire si fata nu e virgina poate dura o saptamana, o luna, dar daca fata e virgina aici se complica treaba. Unei fete ii trebuie cam mult pana este pregatita, din experienta mea personala peste 5-6 luni.Eu cam dupa atata timp as face-o.Din pacate unele fete sunt prostute sa spun asa si cedeaza presiunii doar de teama de a nu fi parasite.Deci, depinde de la caz la caz. O seara buna sa ai! :*

| Belluuu a răspuns:

Depinde cand se cunosc cum trebuie si simt cuplu ca-s pregatit sa fac acest pas si ca se vor proteja. poate dura si An/Anii daca ii asa happy

| Oana92 a răspuns:

Atunci cand amandoi isi doresc asta, nu exista o regula...

| Miky1 a răspuns:

Dragostea se simte in timp, sexul urmeaza si invers