| Dada11 a întrebat:

Dupa cat timp poti sa iti incepi viata sexuala cu iubitul, dupa ce te vezi cu el fata in fata

9 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Depinde de fiecare, si cum se desfasoara relati.In general 3-4 saptamani.

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Atunci cand simti ca esti pregatita si vrei. Cand te simti in siguranta cu el si il cunosti sufient de bine.

| Oana92 a răspuns:

Atunci cand simtiti amandoi. Nu exista o perioada stas pentru asta.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Cand ai tu chef, nu e o regula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te vezi cu el fata in fata? Pana acum nu v-ati vazut. Sa-mi trag palme de stiti s ava exprimati si voi, scumpii mei membrii ai acestui site.
Iti incepi viata sexuala cand simti nevoia, cand te simti pregatita, nu cand iti zicem noi.

| Thextruexme a răspuns:

Dupa cat timp crezi ca esti pregatita si sa poti sa ai incredere in el. Destul timp incat sa te asiguri ca dupa ce faceti sex sa nu plece si sa te lase cu un nou amicwinking.

| Shavoo a răspuns:

Ce intrebare laughing)
Cat mai repede posibil!

| subcarpatii a răspuns:

Nu ti-o incepe. Este un pacat foarte mare

| Dada11 explică (pentru subcarpatii):

Dar dc este un pacat?