| abcdc a întrebat:

Dupa cate luni de relatie ai avut primul contact sexula cu prietenul/prietena ta? daca ai fost virgin/virgina i-ai spus de la inceput?

8 răspunsuri:
| elenac a răspuns:

A cam durat 1 an pana la primul contact sexual si asta fiindca stia ca sunt virgina

| dafy a răspuns:

Buna
eu sunt cu prietenul meu de 2 ani si inca nu am avut contact sexual (si suntem aman2 virgini).nu am facut acest pas pentru ca suntem constienti de consecinte si in pl us avem doar 16 ani, desi stiu c amulti si.au inceput viata sexuala de la o varsta mult mai frageda decat a nostra noi preferam sa mai asteptam pana cand o sa fim destul de maturi sa trecem peste orice greutate ce ar putea aparea insa nu ducem lipsa de nimic adica sunt momente foarte frumoase intre noi chiar daca nua jungem la...

| danielutzica a răspuns:

Eu sunt cu prietenul meu de 7 luni si inca nu am avut contact sexual si stie ca sunt virgina ca i-am spus de la inceput. Avem amandoi 17 ani, el nu mai e virgin, dar ma astepta. Depinde de tine cand te simti pregatita sa faci acest lucru, cand ai incredere in el, simti ca-l iubesti etc...

| ellenna02 a răspuns:

Am aproape 19 ani. sunt in clasa a 12a. il cunosc pe prietenul meu din clasa a 9a. intr`a zecea am inceput sa avem o relatie serioasa. Dupa 14 luni de relatie am avut primul contact sexual. Si da, normal ca i-am spus. imi pare bine ca nu m`am grabit si am luat deciziile cu maturitate.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristinutzzzza a răspuns:

La 19 ani dupa o lunalaughing insa eram cu acel baiat in clasa de 4 ani si stiam ce vrea de la mine si cat de mult ma iubeste nevrand numa sa se culce cu mine.Si am considerat ca merita sa fiu cu el pentru ca ma pretuia! Si acum avem 2 ani impreunahee hee funda?

| Cristinutzzzza a răspuns:

Nu i-am spus stia deja ca ma cunoastea destul de binehappy insa daca nu stia ii spuneambig grinpt ca nu trebuie sa ai astfel de retineri fata de partenerul de viata:*

| dafy a răspuns:

Nu ti.am cerut parerea