| Anamaria_3702 a întrebat:

Dupa cate luni de relatie ati avut primul contact sexula cu prietena/prietenul vostru/voastra?

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Depinde de la caz la caz! Nu-i un termen dupa care sa te chidezi, dar nici in prima noapte sa n-o faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa o saptamana:d Deci, n-am putut sa ma abtin:d

| opal a răspuns:

Un an

| dariaelena a răspuns:

Depinde de timp cat timp esti cu el, cat de mult il iubesti. Daca esti pregatitabig grin

| sunshine939 a răspuns:

Dupa o luna.si acum mai avem putin si facem 3 ani de relatie.

| Ririru a răspuns:

1 an si 9 luni.

| husieaihsnaodiahwdna a răspuns:

Suntem de un an si inca nu s-a intamplat, totul tine de cat esti tu de pregatita si cat de mult iti doresti acest lucru, depinde de la persoana la persoana happy