| alecoruso a întrebat:

Dupa cate partide de sex, pieptul se face moale?

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o legatura. Sanii feteleor sunt moi din cauza ca sunt lenese si nu fac efort, deci muschii nu pot sa sustina sanul.

greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa intrebi acest lucru,cunosti extrem de putine despre anatomia sanilor.
Sanii sunt alcatuiti din grasime,tesut glandular,vase de sange,ducturi galactofore(canalele de lapte),nervi senzitivi,toate inconjurate de piele care este suportul exterior al glandei mamare.
O parte din grasime inconjoara sanul in mod uniform si ii da CONSISTENTA si conturul caracteristic,iar pe de alta parte ii da volum.
Marimea si forma sanului e data de cantitatea de tesut mamar,de cantitatea de grasime si de calitatea pielii unei femei.
Forma si consistenta sanilor e determinata de varsta,grad de dezvoltare musculara(sanul e situat pe pectoralul mare),mostenire genetica, greutate si variatiile acesteia, de elasticitatea pielii, de numarul de nasteri si/sau alaptare.
In nici un caz de sex, sau numarul de "partide".

| IloveME a răspuns:

E adevarat ca atunci cand esti virgina si consumi primul act sexual ai impresia ca sanii nu mai sunt asa tari si ai impresia ca se lasa, dar cum spun ai impresia dupa primul contact sexual!
Sanii chiar se lasa cu trecerea anilor, cand trecem o varsta si incepem sa imbatranim! doar atunci vom vedea schimbari majore!

| mona a răspuns:

Nu are nicio legatura una cu alta

| zuzu a răspuns:

Nu este nici o legatura intre cele 2.

evenso
| evenso a răspuns:

Nu era nici o legatura numarul partidelor de sex cu starea sanilor.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este nici o legătură între cele 2 aspecte!

Toate cele bune.

| drhotzu a răspuns:

Cum spunea un mare ganditor: totul este afectat de gravitatie, si sanii o data cu trecerea timpului incep sa se lase, si dupa alaptat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 30 ani si dupa nastere.
sau poti sa-l ai de la 20 ani... daca porti sitiene care nu imbraca sanii ci le sustin si le preseaza cu buretii si marimea mica, nefiind liberi sa se sustina, automat fibra nefolosita, face ca sanii sa se lase

| Demonull a răspuns:

What?laughing))daca tipul e sugaci..nasolll

| BSwwatch a răspuns:

421!laughing,glumesc,pai depinde de sani, si daca il lasi sa taraga ca nebunu de ele se fac praf in 4-5 ani!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Dupa doua partide.tur si retur!

| Geniuss a răspuns:

Buna de obicei sani is afectati de la nastere

| Oaste a răspuns:

Incearca sa faci un nou record. eu ma bag la provocarea ta