| dodonika a întrebat:

Dupa cate zile se cunoaste daca am ramas insarcinata? stie cienva sa ma ajute cu un sfat macar.

2 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

Aprox. 2-3 saptamani iti poti da seama.sau la intarzierea ciclului.nu e neaparata nevoie sa incepi sa ai greturi sau chestii de telenovele. sora-mea pe tot timpul sarcinii nu a avut greturi deloc, depinde de la persoana la persoana. dar la 2 saptamani dupa actul sexual faci test de sarcina, preferabil 2 sau 3 pentru ca exista posibilitatea sa nu fie bune.

| emilia_9354 a răspuns:

Buna. dupa 3 saptamana. o luna mai inainte degeaba faci un test ca nu iti va iesii concret.astp trei saptamana si atunci esti sg. popp