| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Dupa ce ai facut sex anal trebuie sa iei anticonceptionale sau nu?

Răspuns Câştigător
| candygirl a răspuns:

rolling eyes anticonceptionalele se iau inainte. si nu se iau o singura data, ca paracetamolu'. se iau in fiecare zi. si daca faci sex anal, nu ramai insarcinata, chiar daca el isi da drumu inauntru.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Anticonceptionalele nu se iau dupa sex, ci inainte, din prima zi de menstra, in fiecare zi. Prin sex anal nu poti ramane insarcinata.

Răspuns utilizator avertizat
| Arcusor a răspuns:

Ioana ar fi de preferat sa iei deoarece ar putea ramane sperma pe peretii dintre vagin si anus si spermatozoitii chiar daca sunt microscopici stiu unde-i comoara si ar putea da de ea.Eu zic sa iei si sa nu te risti

| Ela_4663 a răspuns:

Nu

| adriana_3818 a răspuns:

F tare Gaby87... iiiioooaaannnaanaaa sa nu-ti uiti pastila contraceptiva inainte d orallaughing)

| Deea_2510 a răspuns:

Nu,nu trebuie:*pentru ca si daca lasa in tine nu poti ramane insarcinata.la sex anal

| Eşarfăăă a răspuns:

Nu nu trebuie ( lumea se duce jos de tot ).

Răspuns utilizator avertizat