| barbie1999 a întrebat:

Dupa ce ai relatii sexuale, Sint schimbari? Se poate observa ca fata nu mai este virgina? Ce schimbari sint?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Schimbarile nu sunt vizibile, unele se mai latesc in solduri dar asta nu-i o regula, depinde de organism

| iubesc a răspuns:

Sal. Nu e o regula insa te poti ingrasa sau slabi depinde de organism.

| Ivanovicius a răspuns:

Dupa cum a spus Papusica1997, poti observa o marire a posteriorului sau a sanilor. Dar exista si unele schimbari psihologice pe langa cele fizice.

| anne2222 a răspuns:

Uie de exemplu eu am ramas la fel. Nici sani lasat, nici cearcane, nici dilatari, nimic.
Nu exista o regula anume care sa se aplice.

| laly10994 a răspuns:

Nu exista poate foarte putin sani sa se lase dar posterioru sau sa mergi cracanata e impsibil...

| Ketaminne a răspuns:

Ti se lasa sanii... asta e obligat fortat. Si in al 2-lea rand o sa ai cearcanele mai mari. Dar sa te cunoasca cineva... niciodata.

| Papusica1997 a răspuns:

Depinde de persoana, de organism.Te poti dezvolta asta insemnand sa iti mai creasca sanii, fundul. Depinde cum ai picioarele adica poti mai merge putin mai cracanata. in rest nu stiu ce sa iti mai spun :*

| barbie1999 explică (pentru Papusica1997):

Mersi de sfat. doar ca am auzit ca dupa ce ai relatii sexuale ...corpul ti se delateaza si se cunoaste foarte bine

| 0alafaranume0 a răspuns (pentru Papusica1997):

Dar tu ai facut-o sau vorbesti in necunostiinta de cauza? si daca da cat de cracanata ai devenit? cum sa zici ma asa ceva nu mai dati raspunsuri idioate doar pentru a parea mai inteligenti ca nu sunteti