| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce am petrecut niste momente placute alaturi de baiatul care imi place iar la cateva zile dupa aceea nu a mai dat niciun semn ce ar trebui sa inteleg? Sa il caut eu sau sa il las in pace? Multumesc. Fundaa

8 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Mai sincer am stat si eu cu fete cuc are dupa ce m-am culcat cu ele am plecat si nu am mai dat semne de viata.nu il suna.nu d alta dar are treaba.o cauta pe alta

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Mai,sincer parerea mea este ca nu ar trebui sa il cauti.Adica,este destul de evident ca practic "s-a folosit de tine".Cel mai bine ar fi sa il uiti si sa iti indrepti atentia catre un alt baiat...si de data asta sa cedezi mai greu intentiilor sale de a se culca cu tine.Baietii sunt rai de multe ori si nu apreciaza ceea ce au. Daca vad ca fata le cade in plasa de prima data nu se gandesc la ea ca la o fata decenta, si ea scade in ochii lui dramatic.Fii mai atenta pe viitor!

| shadow72 a răspuns (pentru ColorfulBubbleGum):

Sfatul tau trebuie ascultat numai pe jumatate.a fost pacalita asta e.dar de ce sa fie mai precauta pe viitor? daca toate fetele s-ar destepta ma ramane noi baietii cu ouale umflate.lasa sa ne mai pice ceva si noua

| ColorfulBubbleGum a răspuns (pentru shadow72):

Inca o dovada ca baietii sunt perversi si mintea lor e doar la sex.

| shadow72 a răspuns (pentru ColorfulBubbleGum):

Nu era ceva nou

| Sicmao a răspuns:

Pai nu stiu, ori ai fost doar o aventura pentru el ori l-au rapit extraterestrii si de-asta nu te-a cautat.Tu ce zici?

| sebysebyca a răspuns:

Da! cauta-l si dai la bot!

| neutrino a răspuns:

Te va cauta el cand nu va mai avea alta varianta!