| andrei_9142 a întrebat:

Dupa ce ati facut sex anal, faceti sex oral partenerului?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Da, insa nu inainte de a indeparta prezervativul, pe acesta considerandu-l absolut obligatoriu atunci cand fac sex anal (foarte rar, pentru ca mie nu imi place).

19 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Nu fac sex anal, din simplul respect pentru fata respectiva...deci nu se pune! happy

| otypa a răspuns:

..............nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. e neigienic si pana si partenerul intelege asta.

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, din cate vedem noi pe tine te intereseaza numai sexul anal si oral dar altceva in afara de asta mai stii sa faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bolnav!

| andrei_9142 explică:

Daca eu sunt bolnav, voi sunteti romani tipici happy
Este o intrebare normala, eram curios.

| ShaKuri a răspuns:

rolling on the floor) .bai baiatule... dar tu esti cu fantezii serioase. Cu un cangur nu vrei sa incerci?

| Sara a răspuns:

rolling on the floor esti de neimaginat. nu obs k ultimile 7 intrebare is numai ale tale. si numai porcarii intrebi. fiecare om e liber sa faca ce vrea in pat cu barbatul/femeia lui/ ei... intelegi?

| rita a răspuns:

Potolote-ai cu intrebarile astea S. F!

| andrei_9142 explică:

Eram curios ce fac altii, atata tot happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cam place sa te uiti pe gaura cheii!

| maitreyi a răspuns:

Te excita sa pui intrebari de genul asta? termina cu prostiile astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai intrebari de genul asta? inteleg ca esti curios dar gandesti prea mult...intelegi?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao, Andrei! Eu cu iubitul meu, facem sex anal si apoi facem si oral! Evident facem si normal.NE IUBIM, asta conteaza.

| daniDeeDee a răspuns:

Asta chiar ca ii scarbos! aiiiii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca mi se pare ca e urat

| bobo_2128 a răspuns:

Absolut nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu pot sa nu observ cat de incuiati si retardati sunt romanii in general, ca se scandalizeaza la o astfel de intrebare absolut normala.

Raspunsul este da, merge perfect si un sex oral dupa anal. happy